۱۳۹۳ فروردین ۲۱, پنجشنبه

سازمان جیش العدل :آزادی پاسداران مدیون رافت و حس انسان دوستی سازمان و دوراندیشی علمای اهل سنت بود

به نام عدل
سازمان جیش العدل ادعای دولت مردان رژیم مبنی برتلاش نیروهای امنیتی وانتظامی را درراستای آزادی پاسداران را تکذیب می نماید.واعلام میدارد این دولت مردان بهتر است به جای اظهار نظر و خود شیرینی در این مورد سکوت نمایند زیرا سکوتشان ممکن است هویت و آبروی از دست رفته شان را حفظ کند.
آزادی اسرا بسته به سیاست سازمان و احترام به درخواست علمای اهل سنت و احترام به خواسته مردم ستمدیده ایران و احترام به خواسته های مجامع بین المللی صورت گرفته و اعلام میداریم کوچکترین نقشی از طرف رژیم در راستای آزادی پاسداران اسیر صورت نگرفته است.
درحقیقت با نشر فیلم نحوه دستگیری پاسداران ،جدای از اینکه قدرت ماورای طبیعه رژیم برای جهانیان و مخالفین این رژیم معلوم گشت، اگر مردم عزیز دقت کرده باشند ما در لحظه های اولیه فیلم آیه ای از کلام الهی (سوره محمدآیه 20)را گنجانده ایم که خود نشانگر و بیانگر عمق سیاست ما در مورد برخورد با این مسئله می باشد وما هرگز قصدی برای کشته شدن این پاسداران نداشتیم.اما در این میان ناشیگری رژیم در برخورد با این بحران بوجود آمده و با به شهادت رساندن زندانی بی دفاع و به گروگان گرفته شده علی نارویی منجر به قتل گروهبان دانایی فر گشت . در حقیقت رژیم با این عکس العمل خائنانه سعی داشت از طریق این عمل ننگین کار پاسداران اسیر را یکسره نماید وبهره برداریهای سیاسی و تبلیغاتی گسترده ای به نفع خویش نماید و چهره ظالمانه و ضعف امنیتی خویش را به صورتی مظلومانه بازسازی نموده و بپوشاند .
در حقیقت سازمان با اسارت گرفتن پاسدارن رژیم در جهت متوجه ساختن افکار عمومی جهان نسبت به آنچه از ظلم و جنایت در حق مردم بلوچستان و اهل سنت از طرف رژیم انجام میگیرد مبادرت به این عملیات نمود، زیرا راهی در این سکوت و سانسور و جو ترور و خفقان از طرف رژیم برای رساندن صدای مظلومیت بلوچستان و اهل سنت ایران وجود نداشت. هم چنین همه دنیا در این مسئله مشاهده نمود ند که جان نظامیان هیچ ارزشی برای رژیم ندارد ودر حقیقت از چنان قدرتی نیز برخوردار نیست و ضربه پذیر است.تنها کاری را که میتوان دلیل برای تلاش در جهت آزادی نظامیانش برشمرد التماس به مجامع بین المللی و کشورهای همسایه و غیره در جهت انجام کاری برای آزادی سربازان نام برد و این در حالی است که با وجود این همه التماس و هیاهو و تهدید راه به جایی نبرد.
آری این آزادی را مدیون رافت و حس انسان دوستی سازمان جیش العدل و درایت و دوراندیشی و بزرگواری علمای اهل سنت و در راس آنان مولانا عبدالحمید حفظه الله باید باشند.و در حقیقت این دو امر موجبات ازادی پاسداران در بند را فراهم نمود. و الا رژیم هم التماسش را کرد و هم تهدید و هیاهو و هم قدرت ماورای طبیعه اش را به جهان نشان داد وهمه دنیا را متوجه عمق عشقش به ایران و ایرانیان کرد!!!.
همه دنیا و علی الخصوص مردم عزیز ایران متوجه شدند که جان حتی حافظان و نافذان قانونش برای این رژیم اهمیتی ندارد.و در راستای آزادی آنان هیچ قدم مثبتی برنداشت بلکه با واکنش های منفی و پیغام و پیامهای زیادی خواهان کشته شدن پاسداران شد. بزودی ان شاءالله فیلمی از نحوه نگهداری اسرا و اخلاق اسلامی مجاهدین در برخورد با اسرا را به نمایش خواهیم گذاشت.و مردم ایران و دنیا را متوجه خواهیم ساخت که انسانیت و صداقت را در دستان مظلومین بجویید که در عین داشتن قدرت و توانایی با اسرا و زندانیان خویش چگونه با مهربانی و رافت و اخلاق برخورد می نمایند.
سازمان جیش العدل
یکشنبه، 17 فروردین ماه 1393 برابر با 06-04-2014

هیچ نظری موجود نیست: