۱۳۹۳ مرداد ۵, یکشنبه

عید سعید فطر بر عموم مسلمین مبارک

 به نام عدل
سازمان جیش العدل پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید فطر را به عموم شما مسلمین جهان و بالاخص مجاهدین و مبارزین میدانهای نابرابر جهاد بر علیه باطل و ظالمین  و همچنین به خانواده های معزز شهدا و اسرای مظلوم در بند ستم تبریک عرض می نماید. امید است از الله تعالی که این ماه و این عید مبارک ماه بخشش ومغفرت و نصرت در امور و باعث قبولی طاعات و عبادات همه ما در این ماه نورانی رحمت شده باشد.
سازمان جیش العدل پیشاپیش از شما مظلومین تحت ستم خصوصا اهل سنت ایران و ملت تحت ستم بلوچستان تقاضای عفوو دعا می نماید. امید است خداوند ما را پس از این عید به عید نجات از ستم مسرور تر و بر شادی ما بیفزاید و عید آزادی در گرو همت مردانه و عزم جهادگونه ما و نیازمند نصرت و همکاری و همیاری شما ملت می باشد.
یک سال از عید فطر گذشته گذشت و چهره ظلم و ستم همچنان بر ما سنگینی می کند ودر این میان از طرف نظام فاسد و جنایت کاروبه بهانه فشار بر اهل سنت و ملت تحت ستم بلوچستان ظلمها و جنایات ناروایی با سرعت و شدت بیشتر در سایه سکوت سرد و مصلحت بی منفعت ملت بر ما مظلومین تحمیل گشت. علت وجود و فشار و استمرار این ظلم و جنایات در عدم انتخاب گزینه دفاع و جهاد که فرضی عظیم و وسیله دفع ستم و نجات از این زندگی خفت بار در ستم می باشد چیزی دیگر نیست.
تا زمانی که جامعه اهل سنت و ملت تحت ستم بلوچستان اذعان به دشمن بودن این نظام بصورت علنی و اعتراض ننمایند در حقیقت این پرده ستم و جنایت از چهره ما ملت تحت ستم دور نخواهد گشت.
سازمان جیش العدل در این ایام مبارک و فرخنده اعلام میدارد که فرزندان مبارز شما در این سازمان با تمام قدرت و توان و تا آخرین قطرات خون خویش به پاسداری و حفاظت از شمامظلومین و دین و سرزمین خویش در میدان جهاد به دفاع خواهند پرداخت و نوید آزادی را به یاری الله تعالی به شما بشارت می دهند.
و در آخر از همه فرزندان اهل سنت بالاخص جوانان غیور و مردان دلیر بلوچستان تقاضای پیوستن و ایستادگی در برابر هجمات گسترده ای که از طرف دشمن دین،هویت و سرزمین ما را نشانه رفته را خواستاریم.
راه نجات در اتحاد و همدلی و همیاری می باشد و سازمان خواهان  اتحاد بین همه نظرات و گروههای سیاسی و نظامی بر روی یک سکو می باشد تا بتوانیم در گرو این اتحاد برگی تازه از مبارزات در راستای نتیجه در میدان بلوچستان باز کنیم.مهمترین امر اتحاد بر روی کلمه نجات و سپس کار است. دست یاریگر ما بسوی شما مردم عزیز اهلسنت و ملت بلوچستان درازاست و در انتظار پیوستن شما به  میدان مبارزه در راستای حق طلبی هستیم.
عید سعید فطر بر شما مبارک
سازمان جیش العدل

یکشنبه، 5 مرداد ماه 1393 برابر با 27-07-2014

هیچ نظری موجود نیست: