۱۳۹۳ شهریور ۲۲, شنبه

اعلامیه سازمان :انهدام خودروی سپاه پاسداران در سراوان

 به نام عدل
 سازمان جیش العدل به اطلاع عموم مردم و ملت عزیز بلوچستان می رساند که فرزندان ایمان و حماسه سازمان ٰدریک عملیات موفق شدند به یاری الله قادر و منتقم بار دیگر پوزه سپاه پاسداران را به خاک بمالند و یک دستگاه خودروی وابسته به سپاه پاسداران را دربازارچه کوهک با استفاده از مین کنار جاده ای منهدم نمایند.
فرزندان ایمان و حماسه سازمان در شاخه نظامی شهید شیخ ضیایی رحمه الله مقارن ساعت 8 صبح موفق شدند یک دستگاه خودروی سپاه پاسداران را در بازارچه کوهک سراوان بوسیله بکار گزاری مین کنار جاده ای منهدم نمایند.بر اثر این انفجار 4 تن سپاهی سرنشین خودرو به هلاکت رسیدند.
 این عملیات در راستای انتقام خون فرزندان بی دفاع بلوچ می باشد که طی روزهای گذشته در شهرستان خاش وروستای دهپابید بخش نوک آباد شهرستان خاش توسط نیروهای مرصاد و بسیج به شهادت رسیدند.
طی سه روز گذشته نیروهای جایت کار رژیم در پی انتقام هلاک شدگان خویش در عملیات فتح المبین سازمان در منطقه آسکان سراوان در دو عملیات خودسرانه بر روی دو خودروی عبوری بلوچ آتش گشودند که در حادثه اول عبدالله مرادزهی به همراه همسر و فرزندانش در 25 کیلومتری شهرستان خاش مورد اصابت گلوله های نیروهای خودسر رژیم قرار گرفت و بر اثر این حادثه وی به شهادت رسید و حال همسر و فرزند وی بسیار وخیم می باشد.همچنین در فاصله کمتر از 24 ساعت نیروهای مرصاد بار دیگر خودروی دیگری را در منطقه دهپابید بخش نوک آباد هدف حمله تیراندازی قرار دادند که بر اثر آن دو نوجوان  بلوچ از طایفه کهرازهی به شهات رسیدند.
همانگونه که هشدار داده و اعلام نموده ایم تا آخرین قطرات خون خویش در ره پاسداری از دین و سرزمین و ملت خویش به مبارزه و دفاع ادامه خواهیم داد و رژیم بداند که هرگز خون بی گناهان اهل سنت و ملت بلوچ بی پاسخ نخواهد ماند و با عهد بر خداوند انتقام تک تک افراد عادی و بی گناهی که کشته می شوند را از پاسداران ظالم خواهیم گرفت .
همچنین ملت عزیز بلوچ و اهل سنت با در نظر داشت رویه ظالمانه و جنایت کارانه رژیم باید  راه مبارزه و مقاومت را در پیش گیرند واز دین و سرزمین و ملت بی دفاع خویش دفاع نمایید و بدانید که حق در چارچوب سیاست و قانون ظالمانه این رژیم به پایه عدل نخواهد رسید و راه رسیدن به عدالت مبارزه و همراهی با مبارزین می باشد.
سازمان جیش العدل
 شنبه، 22 شهریور ماه 1393 برابر با 13-09-2014

هیچ نظری موجود نیست: