۱۳۹۳ شهریور ۲۱, جمعه

گزارش تکمیلی از عملیات فتح المبین


بنام عدل 
سازمان جیش العدل اعلام می دارد که خسارات جانی دشمن پس از عملیات 18 شهریور 93  در انهدام پاسگاه مرکزی آسکان سراوان طبق گزارشات محلی رو به فزونی گشته و آمار هلاک شدگان بیش از سی نفر اعلام شده است . همچنین وضعیت نیروهایی که در این نبرد زخمی شده بودند وخیم اعلام شده است پاسگاه مرکزی آسکان سراوان دارای بیش از 50 پرسنل دائمی بوده و در حین درگیری نیروهای کمکی رژیم که در جهت امداد نیروهای موجود در پاسگاه آمده بودند تلفات و خسارات سنگینی را از نیروهای جان بر کف سازمان متحمل گشتنه اند .
در تصاویر ارائه شده انهدام دو دستگاه تانک و تصویری از خودروی حامل ششصد کیلو مواد منفجره که در محوطه پاسگاه و در جنب دیوار ساختمان پاسگاه پارک شده است را مشاهده می نمائید که فیلم کامل این عملیات بزودی بر روی صفحات سازمان قرار خواهد گرفت .
این عملیات غرور آفرین و کمر شکن را به مجاهدین جان بر کف سازمان مدافعان دین وسرزمین و ملت عزیز تبریک عرض نموده وبه دشمن هشدار می دهیم که امنیت نیروها در ترک منطقه و واگذاری حاکمیت منطقه به صاحبان حقیقی وبومی بلوچستان می باشد . ظلم ، تجاوز ، وجنایت در حق اهل سنت و ملت بلوچ گره گشا و چاره اموری نیست که خود بانی مشکلات و معضلات گسترده وبی شمار آن هستند  . سازمان جیش العدل سازمانی مردمی ودر راستای عدالت در سرزمین مادری خویش بلوچستان است و خواهان رفع تبعیض و ظلم بر اهل سنت و ملت بلوچ وبرابری حقوق می باشد وطبق اعلامیه های قبلی سازمان کلیه نیروهای نظامی و افراد غیر بومی که در لاک امنیتی مهار اداری بلوچستان را در دست گرفته اند باید تا پایان سال 94  منطقه بلوچستان را تخلیه نمایند تا ملت بلوچ که در سرزمین مادری خویش مورد ظلم وتبعیض قرار گرفته است وفقر وبیکاری  ، ظلم وجنایت بیداد می کند بتوانند به امنیت برسند و خود حاکم بر سرنوشت خویش باشند . بلوچستان سرزمین ملت بلوچ وملت بلوچ  حق حاکمیت ودفاع در برابر اشغال و ظلم از ملت وسرزمین ، دین ، هویت و اصالت خویش را دارند .

سازمان جیش العدل  

آدينه، 21 شهریور ماه 1393 برابر با 12-09-2014هیچ نظری موجود نیست: