۱۳۹۳ آذر ۲, یکشنبه

سلسله عملیات های دفاعی جیش العدل برعلیه نیروهای رژیم

 بنام عدل
 سازمان جیش العدل به اطلاع عموم مردم می رساند که سلحشوران عدل موفق شدند که شامگاه چهارشنبه 16 مهر 1393 پاسگاه مرزی بین کوهک وکله گان را با سلاح سنگین مورد حمله قرار داده و بر آنها آتش بگشایند که در اثر این حمله موشکی عده ای از نیروهای رژیم به هلاکت رسیدند.
در همین شب مبارزان موفق شدند در عملیات کمین َجهت متوقف نمودن نیروهای کمکی بر انها حمله نمایند و در اثر این کمین سه خودروی نیروهای رژیم کاملا منهدم شده و سرنشینان انها به هلاکت رسیدند.
همچنین موفق شدند شامگاه چهارشنبه 16 مهر 1393 به یک دستگاه خودروی نیروهای انتظامی در سه کیلومتری شهرستان سراوان حمله و سه نفر از سرنشینان آنرا به هلاکت برسانند و تسلیحات آنها را به غنیمت بگیرند . مبارزان بعد از هلاکت ماموران رژیم موفق شدند بمب آماده را در خودروی ماموران رژیم نصب نمایند وبعد از انتقال خودرو به داخل پاسگاه آسپیچ صبح روز پپنجشنبه 17 مهر ساعت 7/5 زمانی که نیروهای رژیم در صف صبحگاه ایستاده بودندآنرا منفجر نمایند که تعدادی از نیروها کشته وزخمی شدند و حال زخمی ها وخیم اعلام شده است بعد از انجام عملیات نیروهای سازمان با صحت وسلامت کامل به پایگاه های خود بازگشتند وفیلم این عملیاتها بزودی در صفحات رسمی فیسبوک سازمان قرار خواهند گرفت .
سازمان جیش العدل بار دیگر به رژیم هشدار می دهد که دست از ظلم وجنایت بر علیه ملت بی دفاع اهل سنت ومردم مظلوم بلوچستان بردارد در غیر اینصورت با سخت ترین کنش های دفاعی از سوی مبارزان روبرو خواهد شد .
 تاخیر در اطلاع رسانی دقیق بنا به علل امنیتی بوده است
 پنجشنبه، 17 مهر ماه 1393 برابر با 09-10-2014
سازمان جیش العدل

هیچ نظری موجود نیست: