۱۳۹۳ آذر ۲, یکشنبه

موج دستگیری های افراد بی گناه در بلوچستان و هشدار سازمان

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که رژیم آخوندی نظام بعد از شکست مفتضحانه نیروهایش در سراوان ودیگر مناطق بلوچستان در چند روز گذشته دست به دستگیری جوانان بلوچ زده است وتا کنون ده ها جوان بی گناه را گرفته وبه مکان نا معلومی منتقل نموده است .
لذا سازمان جیش العدل اعلام می دارد هیچ کدام نیروهای سازمان بازداشت  نشده وتمام مبارزان در صحت وسلامت کامل به پایگاهای خود برگشته اند .
تمام افرادی که دستگیر شده اند هیچ ارتباطی با سازمان نداشته اند بلکه بعضی از آنان اقوام نیروهای سازمان می باشند که جهت فشار آوردن بر خانوا ده آنان این بازداشت ها  صورت گرفته است . قبلا هم نیروهای رژیم برای پوشاندن ضعف خود وبعد از کشته شدن 14نیروی خود در سراوان در حرکتی انتقام جویانه 16 جوان بلوچ را اعدام نمودند وشاید افرادی که اخیرا دستگیر شده اندجهت انتقام محکوم گردند .
سازمان جیش العدل این عمل رژیم را محکوم می نماید وبه رژیم هشدار می دهد که جنگ ما با حکومت وافراد نظامی می باشد ورژیم هم اشتباه حمله بر افراد بی گناه را از دستور کار خود خارج نماید تا سازمان مجبور نشود در مقابل کنش های وحشیانه رژیم واکنش سختی نشان بدهد .
یکشنبه، 20 مهر ماه 1393 برابر با 12-10-2014  
سازمان جیش العدل

هیچ نظری موجود نیست: