۱۳۹۳ آذر ۱۹, چهارشنبه

سازمان جیش العدل :انفجار دو عدد مین کنار جاده ای در شهرستان سرباز

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که فرزندان ایمان و حماسه سازمان در گردان نظامی شهید عبدالملک ملازاده طی دو عملیات در شهرستان سربازدو خودروی نیروهای مرصاد را با مین کنار جاده ای هدف قرار دادند، در نتیجه دراین دو عملیات دو خودروی نیروهای جنایت کار منهدم ومنجر به زخمی شدن چند تن از مزدوران سپاهی انجامید.
رزمندگان سازمان در گردان نظامی شهید عبدالملک رحمه الله طی امروزصبح دوشنبه، 17 /9/93 قبل از طلوع آفتاب موفق شدند یک دستگاه خودروی وابسته به نیروهای مرصاد را در شهرستان سرباز منطقه گورناک بوسیله مین کنار جاده ای هدف قرار دهند، که بر اثر انفجار تمامی نیروهای مزدور به شدت زخمی گشته وبه درمانگاه روستای علی آباد و سپس به ایرانشهر انتقال یافته اند، و از هلاک شدگان اطلاعی در دست نیست.
همچنین روزپنج شنبه مورخ 13/9/93 نیروهای سازمان در گردان نظامی مولوی عبدالملک رحمه الله با انفجار مین کنار جاده ای در مسیر کاروان نیروهای مرصاد در منطقه گنج آباد شهرستان سرباز یک دستگاه خودروی نیروهای جنایت کار را منهدم و طی این عملیات سه تن از نیروها به گفته بومیان به بشدت زخمی گشتند. نیروهای مزدور که بصورت کاروانی و حدود سی خودرو بودند و جهت انجام رزمایشی در مسیر بودند ،پس از انفجار از ترس انفجار دیگری در این کمین منطقه عملیاتی را ترک و زخمیهای مزدورخویش را به حال خود رها کرده و پس از 6 ساعت بومیان منطقه را برای جمع آوری زخمی هابه نقطه عملیاتی فرستادند.تاخیر در اطلاع رسانی این عملیات بنا به دلایل امنیتی می باشد.
سازمان جیش العدل به نیروهای جنایت کار در بلوچستان هشدار داده که تنها راه حفظ جان و امنیت نیروهایشان در ترک بلوچستان و واگذاری حاکمیت به ملت می باشد.در غیر این صورت مقاومت مردمی بر علیه نیروهای جنایت کار بشدت ادامه دارد و مقاومت تا حصول نتیجه همچنان با قدرت و شدت ادامه خواهد یافت.
سازمان در کلیه بیانه ها و اعلامیه ها خواهان واگذاری حاکمیت بلوچستان به ملت بلوچ می باشد .و تمامی هشدار ها در حول قضیه ترک بلوچستان می باشد.
سازمان جیش العدل
 دوشنبه، 17 آذر ماه 1393 برابر با 08-12-2014

هیچ نظری موجود نیست: