۱۳۹۳ بهمن ۶, دوشنبه

اعلامیه سازمان:به هلاکت رسیدن تعدادی از نیروهای سپاه پاسداران در منطقه کهیرتوک_نگور

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که جان برکفان سازمان امروزدوشنبه مقارن ساعت 14:30 بعدظهر در منطقه کهیرتوگ _نگور با اجرای عملیات کمینی بر علیه نیروهای سپاه قدس موفق شدند یک دستگاه خودروی نیروها را مورد هدف حمله قرار دهند و در نتیجه چهار تن از نیروهای سپاه به هلاکت رسیده و دو تن بشدت زخمی گشته است.
جان برکفان عدل در گردان نظامی شهید عبدالملک ملازاده( رح) امروز دوشنبه مقارن ساعت 14:30دقیقه بعدظهر پس از اجرای عملیات کمینی بر علیه نیروهای رژیم در منطقه کهیرتوک -نگور در یک درگیری سنگین به مدت دو ساعت موفق شدند چهار تن از نیروهای متعلق به سپاه قدس پاسداران را به هلاکت برسانند.همچنین نیروهای سازمان موفق به ثبت صحنه هایی از این درگیری گشته و به زودی از طریق وب گاههای سازمان در اختیار عموم و رسانه ها قرار خواهد گرفت.
سازمان جیش العدل به رژیم هشدار می دهد که دست از جنایت بر علیه ملت بی دفاع بلوچ و اهل سنت بردارد و در راستای اخراج نیروهای جنایت کار از منطقه و واگذاری حاکمیت و امنیت به مردم تلاش نماید.بازداشت وارعاب افراد بیگناه، راه بسوی امنیت نیروهای جنایت کار نخواهد برد . مبارزات نتیجه جنایت های حکومت مرکزی بر علیه ملت است در نتیجه امنیت در صورت عقب نشینی و اخراج کامل نیروهای جنایت کار از منطقه و واگذاری حاکمیت به ملت ممکن است.
سازمان جیش العدل
 دوشنبه، 6 بهمن ماه 1393 برابر با 26-01-2015

هیچ نظری موجود نیست: