۱۳۹۳ اسفند ۲۷, چهارشنبه

سازمان جیش العدل بازداشت حدود دوهزار نفر از مردم عرب الاحواز را توسط نیروهای سرکوبگر پس از بازی الهلال سعودی و فولاد را بشدت محکوم می کند.

پس از بازی الهلال سعودی و فولاد خوزستان در روز سه شنبه مردمی که با هویت و پوشش عربی و ملی خود وارد ورزشگاه شده بودند پس از اتمام بازی خود را در محاصره نیروهای سرکوبگر رژیم دیده و نیروهای سرکوبگر اقدام به بازداشت افرادی پرداختند که با پوشش عربی وارد ورزشگاه شده بودند.
ملت غیور و همیشه در صحنه عرب الاحواز در مقابل این عمل جنایتکارانه که دشمنی آشکار با هویت ملی آنان است اقدام به تظاهرات نمودند.و در راستای دفاع از هویت قومی و ملی و بازداشت غیرقانونی اقدام به تظاهرات وشعاربر ضد جنایتهای رژیم سردادند که نیروهای سرکوبگر بیش از هزار تن از تظاهر کنندگان را بصورت وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار داده و بازداشت نموده است.همچنین در این میان دو تن از جوانان عرب الاحوازی توسط نیروهای سرکوبگر به شهادت رسیدند. سازمان جیش العدل این جنایت را که دشمنی با هویت اقوام ونشانی از بربریت نظام فاشیست است را بشدت محکوم می نماید و‌اعلام میداریم در کنار ملت عرب الاحواز  ودیگر ملل تحت ستم ایستاده ایم.
همچنین از همه سازمانها و احزاب و ملل آزاده می خواهیم در برابر این جنایت ضد انسانی رژیم در کنار ملت عرب الاحواز بایستند و اعلامیه ای در راستای همدردی با ملت عرب الاحواز و محکومیت عمل جنایتکارانه رژیم صادر نمایند .
سازمان جیش العدل در پایان با خانواده شهدا و دستگیرشدگان وزخمی های حادثه اعلام همدردی می نماید و همچنین اعلام می داریم در این مبارزه بر علیه رژیم فاشیست و‌جنایتکار آخوندی در کنار شما و مبارزه ما بخشی از مبارزه شماست.
هیچ راه میانه ای برای سکوت و‌توافق برای ماملل تحت ستم در جغر افیای ایران جزء مبارزه و‌جهادبر علیه ظلم وبربریت حکومت فاشیست مرکزی باقی نمانده است . ودر این مبارزه سازمان جیش العدل همگام با همه ی سازمان ها در تلاش و همکاری برای سرنگونی این رژیم می باشد
 سازمان جیش العدل

چهارشنبه، 27 اسفند ماه 1393 برابر با 18-03-2015

هیچ نظری موجود نیست: