۱۳۹۴ فروردین ۱, شنبه

سال جدید را به ملت مظلوم ایران تبریک عرض می نماییم

به نام عدل
سازمان جیش العدل سال جدید را به همه شما مظلومان وستمدیدگان درجفرافیای ایران تبریک عرض می نماید و از خداوند متعال سالی پر برکت و میمنت برای همه مظلومان اعم از ملت کرد،عرب ،ترک،آذری،لر،فارس،ترکمن و همه اقوام و اقلیت های دیگر آرزو می کنیم.
همچنین شادباشی ویژه برای همه شما فعالین ، مبارزین و زندانیان سیاسی و همه عزیزانی که در جهت تغییر این وضع ستم نهایت تلاش خود را می کنید ودرود بر روح پر فتوح  شهدایمان.
 شروع سال جدید رابه پایانی برای رژیم نکبت تعبیر می کنیم و از همه ملت مظلوم ایران استدعا داریم تا در راستای دفاع و مبارزه با این رژیم نکبت برآیند.
باید بدانیم که تنها گمشده ما در طی این سالهای نکبت ،حس مبارزه گری وتلاشی برای نجات از حاکمیت دیکتاتور منش و ضد ایرانی و اسلامی بوده است. بنابراین با این آیه از کلام الهی به استقبال سال جدید می رویم .سالی که دگرگونی را پدید می آورد و به یاری خداوند متعال و همکاری شما ملت عزیز سال آزادی از ستم ما خواهد بود.
(إن الله لا يغير ما بقوم حتى يغيروا ما بأنفسهم)
همانا الله متعال اوضاع هيچ ملتى را تغيير نمى‏دهد، مگر آنكه در خود دگرگونى ايجاد كنند. تغییر شرایط زندگی به دست خود انسان است واین خود انسان است که با تغییر افکار واندیشه ورفتار خود مقدرات خودرا تغییرمی دهد. این سنت الهی وقانون هستی وقاعده خلقت انسان است.
بنابراین نجات از ستم نیازمند دفاع دربرابر ظلم است.و آزادی از ستم ممکن و بدور از انتظار نیست بشرطی که بهای آن را بپردازیم.بهای آزادی از ستمء رژیم فاشیست آخوندی مبارزه است. نجات از ستم درد مشترک همه ماست .
 بنابراین بار دیگر سال جدید را به همه شما ملل و اقوام و مذاهب در چارچوب جغرافیای ایران ستم دیده تبریک عرض می نماییم و اعلام میداریم سازمان جیش العدل در سال جدید در کنار شما مظلومان و مبارزه اش بخشی از مبارزه شما برای رهایی از ستم است.
سازمان جیش العدل
 شنبه، 1 فروردین ماه 1394 برابر با 21-03-2015

هیچ نظری موجود نیست: