۱۳۹۴ تیر ۲۰, شنبه

اطلاعیه سازمان مبنی بر درگیری نیروهای سازمان با نیروهای رژیم در میرجاوه

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که نیروهای این سازمان راس ساعت یک بامداد با نیروهای رژیم در منطقه میرجاوه درگیر گشتند و این درگیری به مدت بیش از دو ساعت ادامه داشته است. در این درگیری نیروهای رژیم متحمل تلفات سنگینی گشتند با توجه به منابع محلی و نظامی سازمان بیش از ده تن از نیروهای رژیم در این درگیری به هلاکت رسیدند که در بین هلاک شدگان یک افسر بلندپایه و هماهنگ کننده میدانی از نیروهای رژیم می باشد.
در این درگیری نیروهای سازمان نیز تلفاتی داشتند و مقادیری مهمات بدست نیروهای رژیم افتاد. در این درگیری واحدهایی از نیروی انتظامی ،مرصاد،سپاه و قرارگاه محمد رسول الله حضور داشتند.که با توجه به اینکه میدان در دست آنان و از نظر نیرو در کثرت و کاملا اشراف بر منطقه درگیری را داشتند به یاری خداوند تلفات وارده به نیروهای سازمان کمتر از حد معمول بود و رشادت فرزندان مقاومت ضربات سختی به پیکره رژیم جنایت کار وارد کرد.
رژیم باید بداند که در اینجا مقاومت در جریان است و این مقاومت است که به یاری خداوند روز به روز گسترده تر میشود و ان شاءالله خواب را بر چشمان جنایت کار آنان حرام خواهد کرد.
جنگ و مقاومت خارج از این قاعده نیست که (و تلک الایام نداولها بین الناس) و خداوند است که روزهای پیروزی و شکست ،قدرت و ضعف را در بین دوستان و دشمنانش در جهت آزمایش بندگان صابر و مجاهدین برحق بصورت چرخش در بهتر بودن امور قرار داده است.
و همانگونه که قبلا اعلام داشته ایم اعلام میداریم که مقاومت در جریان است و مقاومت با سختی و پستی و بلندیهای جنگ به خوبی آشناست و آنچه برای ما مهم است در این است که چیزی برای باختن نداریم ،بلکه برای باز پس گرفتن می جنگیم. واین مبارزین بر حق هستند که با عهد با خداوند جان را در کف دست خویش قرار داده و معامله پیروزی یا شهادت را مسیر مبارزه خویش قرار داده اند و شهادت،اسارت و معلولیت در جنگ امری حتمی است همانگونه که پیروزی در جنگ امری حتمی است. در پایان خبر تکمیلی این درگیری را بصورت کلی در بیانیه ای دیگر اعلام خواهیم نمود.
سازمان جیش العدل شنبه،
20 تیر ماه 1394 برابر با 11-07-2015

هیچ نظری موجود نیست: