۱۳۹۴ تیر ۳۰, سه‌شنبه

اطلاعیه سازمان جیش العدل:درگیری نیروهای سازمان با نیروهای رژیم در منطقه سراوان

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که نیروهای سازمان  در طی یک درگیری سنگین در منطقه سراوان موفق شدند چند تن از نیروهای جنایت کار رژیم را به هلاکت برسانند و تعدادی نیز از نیروهای جنایتکار زخمی گشتند.
نیروهای جان برکف سازمان در گردان شهید شیخ ضیایی (رح) در ساعت 7:15دقیقه شب دوشنبه مورخ 29 تیر ماه 1394 در منطقه سراوان در یک مرحله درگیری با نیروهای جنایت کاردر منطقه  متراسنگ سراوان موفق شدند یک برجک نظامی و یک خودروو یک سنگر دفاعی نیروهای جنایت کار رژیم را منهدم نمایند. این درگیری به مدت سه و نیم ساعت به طول انجامید .
همچنین در این درگیری دو تن از نیروهای سازمان جراحت سطحی برداشتند و یک تن دیگر از فرزندان رشید سازمان بانام مستعار صدیق به شهادت رسید.
بنا به گزارشهای مردمی و اطلاعاتی سازمان نیروهای جنایت کاردر این درگیری بیش از 6 تن کشته و زخمی داده اند. سازمان جیش العدل شهادت فرزند برونمند سازمان را به همسنگران و مدافعان به حق دین و سرزمین تسلیت و تبریک عرض می نماید و اعلام میدارد که شهادت مسیر رسیدن به خواسته هاست وهرگز ملتی بدون شهادت و جان بازی راه بسوی پیروزی و موفقیت نبرده است. شهادت مسیر مردان خداست که با شهادتشان درس ایمان ، ایثار و جان بازی را به ما می دهند.یاد و خاطر شهدایمان تا ابد زنده و جاوید خواهند ماند و شهادت آنان مشعل راه آزادی از ستم ماست.
 سازمان جیش العدل به رژیم باری دیگر هشدار می دهد که راهی برای نجات ندارید الا در ترک منطقه و این تنها خواسته ای ست که مکرراَ تکرار کرده ایم  و راه میانه ی دیگری وجود ندارد.ترک منطقه و واگذاری حاکمیت به ملت بلوچ خواسته مشروع و قانونی سازمان است و مبارزه تا رسیدن به نتیجه قطعی ادامه خواهد داشت .و رژیم بداند که در اینجا مقاومت در جریان است ،و مقاومت راه دومی هرگز اختیار نخواهد کرد و با شهامت و قدرت بر علیه ظلم و بی عدالتی ها خواهد جنگید و رژیم بداند که به والله العظیم در باتلاق بلوچستان گرفتار خواهد شد.
سازمان جیش العدل
سه شنبه، 30 تیر ماه 1394 برابر با 21-07-2015

هیچ نظری موجود نیست: