۱۳۹۴ شهریور ۲۷, جمعه

اطلاعیه سازمان : حمله به پاسگاه کوهک سراوان

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که سلحشوران عدل شب پنج شنبه با حمله به پاسگاه کوهک مقارن ساعت 20 :20دقیقه تلفاتی به پاسگاه وارد کردند.همچنین براثر این حمله یک خودروی پژو سواری متعلق به فرمانده پاسگاه که قصد فرار داشت در حین خارج شدن از پاسگاه منهدم گشت.
شب پنج شنبه26 شهریور94برابر با 17سپتامبر2015 سازمان پس از کسب اطلاع از حضور فرماندهان انتظامی در جلسه ای در پاسگاه کوهک پس از ترصد پاسگاه با استفاده از تاریکی هوا به پاسگاه نزدیک شده و با سلاح سنگین ابتدا چهار گلوله با توپ 120 میلیمتری شلیک کردند که موجب شد موجی از وحشت و فریاد نیروهای جنایتکار برخیزد.فریادهایی که نشان از زخم و مرگ داشت .پس از اینکه تعدادی از این نیروها زخمی و یا کشته شده بودند تعدادی سعی کردند که خود را به سنگرامن برسانند که با سلاح سبک مورد حمله قرار گرفتند.
 خودروی پژوی منهدم شده متلق به تیم انتظامی بود که از سراوان جهت بازدید و تشکیل جلسه به پاسگاه کوهک آمده و طبق اطلاعات منطقه ای سه تن سرنشین هلاک شده از مقامات بلندپایه انتظامی هستند. به طور حتم تعداد کشته و زخمی های این حمله مشخص نیست.پس از سی و پنج دقیقه شلیک و وارد کردن تلفاتی سنگین به حمدالله سربازان عدل به سلامت به پایگاههای خویش برگشتند.
سازمان جیش العدل
27 شهریور ماه 1394 برابر با 18-09-2015

هیچ نظری موجود نیست: