۱۳۹۴ آبان ۱۴, پنجشنبه

اطلاعیه سازمان مبنی بر انهدام خودروی نیروهای مرصاد در سرباز


به نام عدل
 سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که جان برکفان عدل عصر روزچهارشنبه موفق شدند یک دستگاه خودروی وابسته به نیروهای مرصاد را در سرباز،حد فاصل مچکور_ گورناک مورد حمله قرار دهند. جان برکفان عدل عصر چهارشنبه با انفجار مین کنار جاده ای موفق شدند یک دستگاه خودروی نیروهای مرصاد را در یک کیلومتری گورناک مورد هدف قرار دهند که بموجب آن خودرو از مسیر خارج و واژگون گشته و تعداد 2 تن از سرنشینان خودرو به هلاکت رسیدندو دو تن دیگر نیز زخمی گشته اند.
جان برکفان عدل با ارسال ایمیلی به روابط عمومی سازمان امروز گزارش عملیات را تشریح نموده و علت تاخیر را مسائل امنیتی اعلام نموده اند.و سازمان نیز بصورت رسمی تا اطلاع دقیق و معلوم شدن وضعیت رزمندگانش هیچ گونه عملیاتی را در ساعات اولیه اعلام نخواهد کرد.
 تعداد چهار نفر از رزمندگان سازمان شب سه شنبه از پایگاه سازمان،گردان وابسته به مولوی عبدالملک ملا زاده (رح) برای انجام این عملیات ماموریت یافتند و علت تاخیر گزارش عملیات ،بعلت مسدود شدن مسیرهای کوهستانی و تغییر مسیر رزمندگان می باشد.
 دستگاه وابسته به سپاه و وزارت اطلاعات تلفات وارده را دو تن اعلام نموده و سعی نمودند با اکاونت های جعلی در فیسبوک و توییتر گزارش این عملیات را با شبه روبرو گردانند و این عملیات را منتسب به گروهی دیگر جلوه دهند.اما غافل از اینکه که تنها سازمان میدانی و عملیاتی در بلوچستان سازمان جیش العدل می باشد.
سازمان جیش العدل
پنج شنبه 14 ابان 1394برابر با 5نوامبر 2015

هیچ نظری موجود نیست: