۱۳۹۴ دی ۱۱, جمعه

اطلاعیه سازمان:یک دستگاه خودروی نیروهای سپاه در منطقه کوهک منهدم شد

 به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عمومی می رساند که صبح امروز جمعه 11 دیماه 1394 یک دستگاه خودروی نیروهای سپاه پاسداران در سه کیلومتری بازارچه کوهک سراوان منهدم شد.
جان برکفان عدل در شاخه نظامی شیخ ضیایی (رح) مقارن ساعت 10:00 صبح موفق شدند با بکار گذاشتن یک تله انفجاری یک دستگاه خودروی نیروهای سپاه پاسداران را منهدم نمایند که بر اثر آن سرنشینان آن کشته و زخمی گشتند.از تعداد هلاک شدگان اطلاعی در دست نیست.
پس از انفجار نیروهای سپاه پاسداران بیش از دو ساعت در محل انفجار حضور داشته و خودروی منهدم شده را به همراه اجساد و زخمی ها از منطقه خارج کردند.
طی هفته جاری این سومین عملیات سازمان بر علیه نیروهای رژیم در بلوچستان می باشد و بحمدالله از نظر نیروی انسانی،نظامی،لوجستیکی وتضعیف روحیه نیروهای مزدور،تلفات بسیاری به نیروهای رژیم وارد شده است .
جنایت کاران در حوزه نظامی بلوچستان باید بدانند که تنها راه نجات از باتلاق بلوچستان در ترک منطقه و واگذاری حاکمیت اداری ،سیاسی؛نظامی و اقتصادی بلوچستان به ملت بلوچ است. آنچه در بلوچستان می گذرد با توجه به سیاست حاکمیت ظلم و جبر ،دفاع است از هویت و دین ،سرزمین و ملتمان ،و این دفاع ادامه خواهد داشت تا آن زمان که ملت بلوچ به حق خدادادی خویش در سرزمین مادری اش برسد.
 هشداری که مبنی بر ترک بلوچستان و واگذاری حاکمیت سرزمین مادری به ملت بومی وصاحب این سرزمین داده شده ،برگرفته از واقعیت سیاست و برنامه سازمان است و این عمل در راستای نجات از تجزیه سرزمین و نابودی هویت ودین و ملت بلوچ می باشد.و چنانچه کارگزاران رژیم توجهی به این هشدار ننمایند باید بدانند سازمان نیز متعهد به مبارزه ای فراگیر است ،بگونه ای که بلوچستان باتلاقی برای آنان خواهد بود.
موقعیت جغرافیایی بلوچستان این امکان را به ما می دهد که این سرزمین را میدان مین و باروت گردانیم . 
سازمان جیش العدل جمعه 11 دی ماه 1394 برابر با 01-01-2016

هیچ نظری موجود نیست: