۱۳۹۴ اسفند ۱۰, دوشنبه

اطلاعیه سازمان:انهدام یک دستگاه خودروی نظامی در کوهک سراوان

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که نیروهای جان برکف عدل موفق شدند امروز صبح مقارن ساعت 10:00 سه تن از نیروهای نظامی را در کوهک به هلاکت برسانند.
 جان برکفان عدل در شاخه نظامی شیخ ضیایی رحمه الله موفق شدند امروز صبح جمعه برابر با 19-2_2016با بکار گذاشتن مین کنار جاده ای یک دستگاه خودروی دوکابین متعلق به نیروی انتظامی را به همراه یک دستگاه موتور سیکلت نظامی را در کوهک منهدم نمایند. بر اثر این انفجار سه تن از نیروهای رژیم به هلاکت رسیدند که بوسیله دو دستگاه آمبولانس نظامی اجسادشان انتقال داده شد.همچنین سه تن دیگر از نیروها زخمی گشتند.
 سازمان جیش العدل به تمامی نیروهای نظامی که در بلوچستان وجود دارند اعلام میدارد که هر چه زودتر خود را از باتلاق بلوچستان بیرون بکشند و بدانند در ادامه ماندن در بلوچستان جزء مرگ و نابودی چیزی عایدشان نخواهد شد. بلوچستان به اندازه ای تحت ستم و زیر سیاست پوتین های نظامی اداره شده است که مردم بلوچ دیگر چیزی برای باختن ندارند،و برای استقبال از مرگی با عزت در مبارزه ای که جانهایشان را فدا کنند آماده اند.
سیاست چماق و پوتین دیگر در بلوچستان کارآیی ندارد و زمان آن فرا رسیده است که با واگذاری اداره امور ملی و مذهبی به مردم بلوچ راه خیانت و ستم حکومت مرکزی برای همیشه برچیده و امید و امنیت به این سرزمین وملت برگردد.
 سازمان جیش العدل
 جمعه، 30 بهمن ماه 1394 برابر با 19-02-2016

هیچ نظری موجود نیست: