۱۳۹۴ اسفند ۱۰, دوشنبه

تکذیب بازداشت دوتن از اعضای سازمان در مهرستان

به نام عدل
سازمان جیش العدل بازداشت دو تن از اعضای خود را در شهرستان مهرستان در رابطه با دست داشتن در ترور دو مامور مخابرات سپاه در منطقه کوه بیرک را تکذیب می نماید و اعلام میدارد هیچ یک از اعضای این سازمان در این رابطه بازداشت نشده است.
 در مورخ 20 فروردین ماه 1394 طی عملیاتی در منطقه کوه بیرک دو تن از نیروهای مخابرات سپاه بنامهای مرتضی محمد باقری و محمد محمدی توسط نیروهای سازمان کشته شدند. با گذشت نزدیک به یک سال از زمان انجام عملیات هیچ یک از اعضای سازمان در رابطه با این عملیات بازداشت نگشته است و اظهارات رئیس پلیس اگاهی استان در رابطه با بازداشت دو تن از اعضای سازمان در رابطه با ترور دو مامور سپاه کاملا کذب می باشد.
بازداشت افراد بی گناه و وارد کردن اتهام به بازداشت شدگان بلوچ سیاستی است که سالها وزارت اطلاعات در جهت سرپوش گذاشتن به ضعف اطلاعاتی خود در پیش گرفته است و به نوعی وارد کردن اتهامات سیاسی به بازداشت شدگان بلوچ برای نیروهای امنیتی نوعی امتیاز و ارتقاء درجه محسوب میشود. این رویه اتهام تراشی در جهت ارتقاء درجه در بلوچستان برنامه ای است که وزارت اطلاعات در رابطه با پرونده سازی های سیاسی ،ارگان مواد مخدر در راستای کشف و خنثی سازی مواد مخدر،و سایر نیروهای سپاه و انتظامی در رابطه با کشتن افراد بیگناه و وارد نمودن اتهام اشرار و سارق و ....به بازداشت شدگان و کشته شدگان بلوچ نسبت می دهند.
 سازمان جیش العدل در رابطه با بازداشت وکشتار خودسرانه جوانان بلوچ و اهل سنت و وارد کردن اتهامات بی اساس، به نیروهای خودسر هشدار می دهد که با بازداشت افراد بیگناه و کشتار بدون ضابطه مردم هرگز نمی توانید صورت مسئله را تغییر دهید ،واکنش دفاعی که در طی این بیش از 10 سال در بلوچستان صورت می گیرد در رابطه با جنایات و ظلمهایی است که در حق ملت و سرزمینمان انجام گرفته است.بنابراین هر کنشی با واکنشی شدید تر روبرو خواهد بود .
نیروهای اطلاعاتی و نظامی شما ضعیف تر از آن هستند که مانع از ضربه پذیری باشند .چنانچه افراد بازداشت شده بیگناهی که در طی این سالها بازداشت کرده اید آزاد نگردند و همچنان به بازداشت افراد بیگناه ادامه دهید تبعات جبران ناپذیری را متحمل خواهید شد و این امر مستلزم دادن هشدار است.
سازمان جیش العدل
جمعه، 7 اسفند ماه 1394 برابر با 26-02-2016

هیچ نظری موجود نیست: