۱۳۹۵ خرداد ۷, جمعه

اطلاعیه سازمان :شهادت قله سعادتمندی است که هر مبارز تمنای فتح آن را دارد

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ﴿۱۶۹﴾
هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹
 ما را از مرگ هراسی نیست زیرا برای از پس گرفتن حق خویش می جنگیم و کشته میشویم.مرگ را چنان دوست داریم که شما زندگانی را دوست دارید.
 به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که طی دوهفته گذشته یک تن از سربازان عدل با خیانت مزدوران محلی به شهادت رسید. در تاریخ 15_3_2016 سرباز رشید سازمان علیرضا شه بخش با نام مستعار عبدالعزیز شه بخش طی خیانت مزدوران محلی به شهادت رسید.
 شهید علیرضا شه بخش پس از سالها در عرصه جهاد و مقاومت و خدمات شایانی که در راستای اهداف والای سازمان انجام داد ،نهایتا به مراد قلبی خویش رسید. باشد که از او راضی هستیم و خداوند نیز از وی راضی باد. شهادت سرباز دلیر سازمان را به خانوده محترم،همرزمان،طایفه شه بخش و عموم ملت عزیز تسلیت عرض می نماییم. باری دیگر با آرمانهای شهدایمان عهد و میثاق با مرگ خواهیم بست .
شهدا مصدر مقاومت و پیروزی اند،شهدا با اهدای خون خویش تعهد خود را نسبت به هدف والای سازمان به پایان رساندند و تا آخرین قطره خون خویش برای هدف والا مبارزه کردند.شهدا سرمشق مبارزه ای تا رسیدن به هدف والا هستند.
 علت تاخیر در نشر خبر شهادت وی بنا بر بازداشت تمامی خیانتکاران بود که بحمدالله تعداد از تیمی که در این خیانت دست داشتند بازداشت گشتند.و پس از گذشت ده روز4 تن از تیم خائنین بازداشت و به خیانت خویش اعتراف و اینکه با چه انگیزه و چگونه وبا همکاری سپاه پاسداران نقشه شهادت این سرباز جان برکف و رشید سازمان راکشیده اند اعتراف نمودند.
تیم مذکور از نزدیکترین افراد خانواده بودند که از سوی سپاه پاسداران ماموریت یافته بودند تا دست به ترور ناجوانمردانه این سرباز رشید اسلام بزنند و نهایتا در مورخ 15_3_2016 با دعوت از وی در منزل خویش، وی را به شهادت رسانده و در همان مکان دفن نموده و سپس متواری گشته بودند.
با اطلاع از ناپدیدشدن این سرباز رشید منزل مورد نظر مورد رصد قرار گرفت ،و نهایتا پس از دو روز یک تن از مجرمین بازداشت گشت و به دست داشتن سایر همکارانش و محل اختفای سه تن دیگر اعتراف و بازداشت گشتند.و در اعترافات خویش اذعان کردند که وی را در منزل با شلیک 4 عدد گلوله در ناحیه سر به شهادت رسانده و در همان مکان دفن نموده اند.
پس از آن تیم عملیاتی سازمان به تفتیش حیات منزل مورد نظر پرداخت و جسد وی را پس از ده روز در حالی که در یک پتو پیچیده شده بود از زیر خاک بیرون کشید ،جسد سالم و خون از ناحیه سر همچنان جاری بود ، پس از مراسم کفن و دفن این شهید والامقام و سرباز رشید سازمان و اخذ اعترافات کلی و پرده برداشتن از تمامی زوایای این جنایت و ذکر دست داشتن تمامی افرادی که در این جنایت شریک هستند ،خبر شهادت وی را اعلام وهمچنین بر پایه حکم الهی که همان قصاص مجرمین و قاتلین است اعلام میداریم که تمامی افرادی که در این جنایت بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم دست داشته اند به سزای عمل ننگین خویش خواهند رسید.
(بَشِّرِ الْمُنافِقينَ بِأَنَّ لَهُمْ عَذاباً أَليماً138. الَّذينَ يَتَّخِذُونَ الْکافِرينَ أَوْلِياءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنينَ أَ يَبْتَغُونَ عِنْدَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَميعاً139 )
منافقان را بشارت ده که آنها را ( در برزخ و عالم قیامت ) عذابی دردناک است.آیه 138 سوره نساء.
 همان کسانی که کافران را به جای مؤمنان سرپرست و یاور و دوست خود می گیرند آیا در نزد آنان عزّت و عظمت می طلبند؟ پس ( بدانند که ) بی تردید همه عزت از آن خداست.آیه 139 سوره نساء.
 در این میان افرادی از این تیم پس از به شهادت رساندن این سرباز رشید اسلام متواری گشته اند و تحت حمایت سپاه پاسداران قرار دارند،اما بدانند که جزء مرگ پناهگاهی نیست و سازمان نیز با افشای اسامی و تصاویر مجرمین به تمامی تیم های عملیاتی اش در شهر ها وروستا ها اعلام میدارد ،که با اطلاع از مکان اختفای انان بدون تاخیرمجرمین را به سزای عمل ننگین شان برسانند.
و هر فردی که با خائنین به هر نحوی کمک و همکاری کند و یا به آنها پناه دهد مجرم و تحت پیگرد قرار خواهد گرفت.
اسامی تیم خائنین به شرح زیر می باشد،افرادی از این تیم بازداشت و افرادی نیز متواری و تحت تعقیب می باشند.
 اسامی مجرمین ردیف (الف)که مشارکت مستقیم در شهادت سرباز جان برکف سازمان داشته اند.
 1_مجرم ردیف اول:عبدالحمید جمشید زهی فرزندزمان خان
 2_ مجرم ردیف دوم:نصرالله شه بخش (داروزهی) فرزند علم خان با نام مستعار اکبر 3_مجرم ردیف سوم:یوسف شه بخش ( داروزهی) فرزند بندو
 4_ مجرم ردیف چهارم:مهراب شه بخش ( داروزهی) فرزند پرویز
 5_مجرم ردیف پنجم:جواد شه بخش(داروزهی) فرزند نعمت الله با نام مستعار طلحه 6_مجرم ردیف ششم:محمد رضا شه بخش(داروزهی) فرزند نعمت الله با نام مستعار اقبال
 7_مجرم ردیف هفتم:حمزه شه بخش (داروزهی)فرزند نظر
 8_مجرم ردیف هشتم:یوسف مموجه نارویی فرزند محمد
 همچنین افرادی دیگر با این تیم همکاری های مالی ،مکانی،اطلاعاتی داشته اند که در ردیف مجرمین ردیف (ب)قرار دارند و بسزای اعمال خائنانه خویش خواهند رسید.
 در پایان اعلام میداریم که هیچ خائنی تاکنون نتوانسته از چنگال عدالت رهایی یابد و این امر برای همه مردم مشخص و مبرهن است، خائنین همیشه بصورت آله دست و مزدور نظام بوده و نهایتا پس از اینکه دست به خیانت زده و یا قبل از انجام عمل خائنانه بازداشت و رسوا گشته اند ،بنابراین باری دیگر از تمامی فریب خوردگان می خواهیم که به دامن پر مهر ملت و خانواده برگردند و با مراجعه به نزدیکترین پایگاه سازمان خود را تسلیم و معترف به اشتباه و فریب شوند و از یک زندگی آبرومند بهره برند. ازملت عزیز و همه حامیان راه جهاد و مقاومت استدعا داریم تا در این مهم همکاری نمایند.
سازمان جیش العدل
 دوشنبه 9 فروردین ماه 1395 برابر با 28-03-2016

هیچ نظری موجود نیست: